Adwokat Patrycja Stefańska

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studia prawnicze ukończyłam w 2012 roku uzyskując tytuł magistra. Praktykę zawodową od 2011 roku zdobywałam przy boku adwokata Pawła Gromotki, który był również moim patronem na aplikacji adwokackiej. Od 2017 roku doświadczenie zawodowe zdobywałam także przy boku radcy prawnego Ireneusza Oszczędy. W trakcie odbywania aplikacji nawiązałam stałą współpracę z kancelariami z całej Polski, prowadząc sprawy przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Egzamin zawodowy złożyłam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, wchodząc tym samym w szeregi wrocławskiej palestry.

Dzięki nabytej wiedzy, zdobytej podczas aplikacji, założyłam indywidualną Kancelarię Adwokacką w Legnicy tak by pomagać ludziom rozwiązywać ich problemy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje adwokat (z łac. advocatus) to „przywołany na pomoc”.

Każdy zasługuje na fachową i profesjonalną pomoc. Powierzone mi obowiązki wykonuję sumiennie i rzetelnie. Do pracy podchodzę poważnie i z zaangażowaniem, bo wiem, że każdy Klient jest ważny i wyjątkowy, a szczególnie cenię sobie Państwa zaufanie.

Będzie mi niezmiernie miło gościć Państwa w mojej Kancelarii.